https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/predchazeni-vzniku-odpadu-3
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Předcházení vzniku odpadů

20. září 2018 (čtvrtek) 10:00 - 21. září 2018 (pátek) 18:00 Praha
Konference a semináře
Prevence vzniku odpadů je z pohledu hierarchie nakládání s odpady nejdůležitější činností. Omezení plýtvání stále cennějšími surovinami je tak prioritou a výzvou pro budoucí udržitelný rozvoj naší společnosti. České ekologické manažerské centrum, z.s. podporuje tuto myšlenku a letos připravuje již 5. ročník konference PVO, který proběhne 20. – 21. 9. 2018 v rámci pražského mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH.

V současné době připravuje odborný program a uvítáme podněty právě od Vás. Pokud realizujete zajímavé aktivity, projekty, nebo víte o něčem zajímavém, dejte nám prosím vědět.

Hlavním tématem budou všudypřítomné plasty, které představují výzvu pro budoucí ochranu životního prostředí. Dále se zaměříme na prevenci vzniku odpadů z pohledu místních samospráv v kontextu s omezením skládkování v roce 2024, a pozornost bude věnována stále diskutovanému potravinovému odpadu.

Více informací najdete na webové stránce v odkazech.
Místo konání | Praha 9. PVA EXPO Praha Letňany, sál č. 1, Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany.
Pořádá | CEMC, z.s., http://www.cemc.cz Ing. Vladimír Študent
tel.: 274 784 417, -608 819 699  
Související odkazy: http://www.predchazeniodpadu.cz https://www.tretiruka.cz/media-a-odpady/predchazen(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist