https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/pribehy-zmen-klimatu-komunikace-vedeckych-vyzkumu-sirsi-verejnosti
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Příběhy změn klimatu: komunikace vědeckých výzkumů širší veřejnosti

21. ledna 2020 (úterý) 09:30 - 15:30 Praha (Praha 1)
Konference a semináře
V rámci workshopu Vás seznámíme s tím, jak česká média informují o změnách klimatu, jak dobře komunikovat s tvůrci politik a médii, jak z výstupů vědeckých studií vytvořit mediálně zajímavé zprávy, jak komunikovat prostřednictví internetu a jaká jsou specifika sociálních médií. Workshop se bude konat 21. ledna ve Skautském institutu (Staroměstské náměstí 4/1) od 9:30 do 15:30 hodin. Očekávaná kapacita workshopu je zhruba 20 osob. Zájemce o workshop, prosíme, aby se registrovali zde: https://forms.gle/5JrCFMXpXiJ4Am4J9

Workshopem Vás provedou řešitelé projektu Příběhy sucha Markéta Zandlová a Karel Čada (www.pribehysucha.cuni.cz), ale o své zkušenosti a své znalosti se s vámi podělí novináři z Českého rozhlasu (Petr Kočí) a časopisu Forbes (Hana Kuncová) či odborníci z nevládních neziskových organizací (Štěpán Drahokoupil).
Místo konání | Staroměstské náměstí 4/1, Praha 1, Skautský institut
Pořádá | Fakulta humanitních studií, https://www.pribehysucha.cuni.cz Kateřina Šimková
e-mail: katerina.simkova@fhs.cuni.cz 

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist