https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/prihlaska-ke-studiu-farmarske-skoly
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Přihláška ke studiu Farmářské školy

18. listopadu 2022 (pátek) - 31. ledna 2023 (úterý) Praha
Ostatní

Ojedinělý koncept vzdělávání Farmářská škola ohlašuje nový ročník, který startuje od března 2023. Vzdělávací program "Staň se farmářem" nabízí denní prakticky zaměřené vzdělávání v oblasti ekologického a biodynamického zemědělství. Studium je tříleté, přičemž převážná část se skládá z praxe na vybraných ekologických farmách v Čechách i zahraničí. Budoucí farmáři stráví minimálně rok na jedné mnoha farem, přičemž se zároveň stává plnohodnotným spolupracovníkem s pracovní smlouvou. Třetí rok stráví na ekologické farmě v zahraničí. Současně každý měsíc na jedné z farem probíhají teoretické semináře, které jsou proloženy sociálními a uměleckými aktivitami, čímž se celé studium stává o to interaktivnějším.

Farmářská škola kromě toho nabízí možnost dálkového studia. Praktickou část studia si pak student rozplánuje individuálně.

Cena denního studia: zdarma
Cena dálkového studia: 24 000 Kč ročně

Nový ročník startuje 1.března 2023.

Více informací a přihlášku ke studiu naleznete na webových stránkách. Přihlášku je třeba zaslat společně se strukturovaným životopisem, aktuální fotografií a motivačním dopisem na email: info@farmarskaskola.cz nebo poštou.

Po přijetí přihlášky bude student kontaktován zástupcem Farmářské školy a domluví si termín pohovoru.

Místo konání | Pernerova 17, 186 00 – Praha 8
Pořádá | Farmářská škola, https://www.farmarskaskola.cz/ Jiří Prachař
e-mail: jirka@asociaceampi.cz  tel: 777 992 042  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist