https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/revitalizace-verejneho-prostoru-na-praze-3
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Revitalizace veřejného prostoru na Praze 3

1. června 2018 (pátek) - 31. srpna 2018 (pátek) Praha
Výstavy a veletrhy
Studie, které představí možné podoby veřejného prostoru na Praze 3.

Výstava ukáže studie nových možných podob veřejného prostoru. Na některých místech již revitalizace probíhají, na dalších jsou na území Prahy 3 teprve v plánu. V brzké době se promění Kostnické nebo Komenského náměstí, kde již postupují stavební práce. Budou ale představeny i studie, kde se se zvelebením veřejného prostoru teprve počítá: Tachovské náměstí, schody u ulice Lipanské, prostor na křižovatce ulic Táboritská, Seifertova, Lipanská. Představeny budou také studie parku před stadionem Viktorie Žižkov nebo náměstí Barikád. Výstava dá mimo jiné nahlédnout do studie k revitalizaci náměstí Jiřího z Poděbrad, zpracované Ing. arch. Cikánem, jejíž realizaci (tj. zastavit veškeré práce na přípravách realizace revitalizace náměstí Jiřího z Poděbrad) zamítlo Zastupitelstvo městské části Praha 3 usnesením č. 372 dne 20. 3. 2018.
Místo konání | Praha 3. Informační centrum, Milešovská 1, 130 00 Praha 3.
Pořádá | Městská část Praha 3., http://www.praha3.cz/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist