https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/role-univerzit-pro-rozvoj-environmentalni-vychovy-a-vzdelavani-pro-udrzitelny-rozvoj-ii
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Role univerzit pro rozvoj environmentální výchovy a vzdělávání pro udržitelný rozvoj II

4. prosince 2018 (úterý) 09:00 - 16:00 Ústecký kraj
Konference a semináře
Fakulta životního prostředí a Pedagogická fakulta Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem zvou na druhý ročník pracovní konference, věnované roli univerzit pro rozvoj pro rozvoj environmentální výchovy a výchovy k udržitelnému rozvoji v České republice a na Slovensku.

Konference má ambici navázat na úspěšný první brněnský ročník, který nastolil sérii otázek, vztahujících se ke spolupráci univerzit nejen mezi sebou, ale i s nezávislými centry environmentálního vzdělávání.

Témata druhého ročníku tedy jsou:

• posilování spolupráce univerzitních pracovišť ve výzkumu i přípravě studijních programů
• posilování spolupráce univerzit a nezávislých center environmentálního vzdělávání
• diskuze nad ustavením formální československé asociace pro EV/VUR

Vítány jsou příspěvky jak teoretického, tak výzkumného charakteru či příklady dobré praxe, akcentující výše uvedená témata.

Konference proběhne 4. prosince 2018 na Fakultě životního prostředí UJEP, Králova výšina 7, Ústí nad Labem od 9:00 do 16:00. Konferenční příspěvek není vybírán, konference má pracovní charakter a nebude z ní připravován samostatný sborník příspěvků.

Přihláška.

Kontakt

Mgr. Kateřina Marková, Ph.D. katerina.markova@ujep.cz,
PhDr. Roman Kroufek, Ph.D. kroufek@gmail.com, 475 282 150
Místo konání | Ústí nad Labem. UJEP, Králova výšina 7.
Pořádá | UJEP, https://www.ujep.cz/cs/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist