https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/rovnovaha-predevsim-prazdninove-wellness-fitness-nejen-pro-pedagogy-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Rovnováha především - prázdninové wellness-fitness nejen pro pedagogy

17. srpna 2023 (čtvrtek) 09:30 - 18. srpna 2023 (pátek) 17:00 Praha (Praha 10)
Konference, workshopy a semináře

Dvoudenní lázně s posilovnou pro tělo i duši o životní spokojenosti ve světě nároků, výkonů, termínů a nikdy nekončících seznamů úkolů.

Potřebujete ve svém životě zpomalení a změnu, ale nevíte, jak na to? Navštivte naše lázně a posilovnu v jednom! Na dvoudenním setkání u nás na Toulcově dvoře si vyzkoušíte konkrétní nástroje, které vám mohou pomoci docílit příjemné rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem. Budou to dva dny plné péče o sebe sama, zároveň se u sebepoznávání jistě trochu zapotíte. Pomůžeme vám zmapovat, jakou podobu má pro vás štěstí a úspěch, jaké hodnoty jsou ve vašem životě důležité. Víte, co jsou cíloví feťáci, a kde leží vaše zóna maňány? Co to pro vás znamená být na sebe hodná/hodný a jak to udělat, aby čas byl váš přítel? 

Vstupme nejen do nového školního roku v rovnováze... a udržme si ji! Seminář je určen pro pedagogy a všechny, kteří pomáhají jiným lidem na jejich cestě k úspěchu.

První den 9,30-17,30 h, druhý den 9-17 h (1 hodina pauza na oběd). Doporučujeme přivézt si s sebou deku nebo karimatku, část programu bude probíhat v přírodním areálu Toulcova dvora. První večer nabízíme možnost posezení na zahrádce rodinného centra, podle aktuální nálady a počasí třeba u ohně.

V ceně kurzu je zahrnuto také vegetariánské* stravování - 2x oběd, 1x večeře, 4x svačina. Ubytování v ceně kurzu není. Je možno si v případě zájmu domluvit na Hostelu Toulcova dvora zde.

Min. počet účastníků je 15, max. 20.

Účastníci dostanou osvědčení, seminář ale není akreditován.

Obdobný seminář jsme úspěšně realizovali v rámci specializačního studia pro koordinátory EVVO. Ohlasy z něj nás povzbudily k jeho opakování a otevření širší veřejnosti.

Na seminář je nutná registrace předem a uhrazení účastnického poplatku. Akce není akreditována MŠMT.

Účastnický poplatek: 4 000 K

Místo konání | Botič o.p.s, Středisko ekologické výchovy Toulcův dvůr, z.s., Kubatova 32/1 Praha 10 - Hostivař 102 00
Pořádá | Botič o.p.s, https://www.toulcuvdvur.cz/botic Martina Chvátalová
e-mail: chvatalova@toulcuvdvur.cz  tel: 225 443 711  
Související odkazy: https://www.toulcuvdvur.cz/akce/rovnovaha-predevsi(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

 
reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist