https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/roztahni-kridla-a-let-10
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

ROZTÁHNI KŘÍDLA A LEŤ!

28. února 2021 (neděle) 10:00 - 16:00 Praha (Praha 15)
Tábory, výlety a pobytové akce

Odpradávna nás provází úcta k nebesům a každému, kdo se tam dokáže pohybovat. Ptáci. Jsou ladní a svobodní, když nám krouží nad hlavami. A jedna skupina ptáků je ještě o kousek dál. Dravci. Vrcholní predátoři, jsou silní, rychlí, odvážní. Také je obdivujete? Chcete se dozvědět, kdo je na planetě jeden z nejrychlejších živočichů? A víte, že máme v areálu dřevěné ukázky dravců?

Přijďte se k nám projít, dozvědět se něco nového a ještě si užít dobrodružství při hledání drobného pokladu! Mateřídoušková rodinná venkovní šifrovací hra je pro vás připravena.

Hra je samoobslužná - místo, kde si vyzvednete vytištěné herní podklady se dozvíte po registraci, přijde vám informace do mailu s potvrzením registrace.

Registrace na jednotlivé dny končí vždy ve 22:00 den předcházející

Místo konání | SEV Toulcův dvůr, Kubatova 1/32, 102 00 Praha 10
Pořádá | Středisko ekologické výchovy Hl. m. Prahy Toulcův dvůr, http://www.toulcuvdvur.cz/ Petra Kubínová

Související odkazy: https://www.toulcuvdvur.cz/akce/roztahni-kridla-a-(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist