https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/rozuctovani-nakladu-spojenych-s-bydlenim
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Rozúčtování nákladů spojených s bydlením

24. října 2019 (čtvrtek) 09:00 - 15:00 Olomoucký kraj
Konference a semináře
Seminář je zaměřen na praktické dopady nových rozúčtovacích předpisů. Posluchači budou seznámeni s poměrovým měřením radiové komunikace, metrologií a novými požadavky EU na měření tepla a teplé vody. - Rozúčtovací legislativa pro vlastníky - téma zahrnuje přehled platné legislativy, která se přímo či vzdáleněji vztahuje k problematice rozúčtování nákladů spojených s bydlením, upozorňuje na klíčové povinnosti vlastníka (člena statutárního orgánu), vysvětluje a vykládá problematická ustanovení a dává praktická doporučení, jak se v reálných podmínkách chovat.

- Technické zajímavosti a omezení spojená s poměrovým měřením - téma zahrnuje velmi praktické informace k provozování všech systémů poměrového měření tepla a vody v bytových domech a dává praktická doporučení, jak se v rozhodujících případech chovat a jak nastavit pravidla ve vlastním objektu; informuje také o technických omezeních spojených s poměrovým měřením tepla a vody v bytových domech.

- Praktická metrologie v bytovém domě - téma zahrnuje všeobecný přehled o platné metrologické legislativě, která se přímo váže na potřeby bytového domu, upozorňuje na povinnosti vlastníka (člena statutárního orgánu) a dává praktická doporučení pro případy, kdy je zapotřebí hledat řešení ve prospěch bytového domu.

- Novela evropské směrnice o energetické účinnosti č.(EU) 2018/2002 - téma zahrnuje nové informace o povinnostech pro všechny vlastníky (provozovatele) bytových domů, které vyplývají z novelizované evropské směrnice o energetické účinnosti, jejíž konkrétní požadavky jsou aktuálně zapracovávány do novelizací stávajících předpisů českého právního řádu.

- Otázky a odpovědi k problematice poměrového měření, rozúčtování nákladů na teplo a vodu i dalších souvisejících oblastí
Místo konání | Hesperia hotel Olomouc Hesperia hotel Olomouc, Brněnská 385/55, 783 01 Olomouc
Pořádá | Barbora Chmelařová - Akreditovaná vzdělávací instituce, http://www.studujte.com Barbora Chmelařová
e-mail: info@studujte.com  tel.: +420604662073  
Související odkazy: http://www.studujte.com http://studujte.com/seminare-kurzy-skoleni/rozucto(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist