https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/seed-bombs-workshop
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Seed Bombs Workshop

3. února 2021 (středa) 17:00 - 20:30 Praha (Praha 3)
Dílny a workshopy

Přijď ve středu 3. února na guerilla gardeningový workshop na InfoPavlači!
Betonová džungle velkoměsta skrývá spoustu opuštěných míst a zákoutí, která jakoby čekala na šikovné zahradnice a zahradníky, kteří jim pomůžou vdechnout nový život. Bohužel mnoho takových míst je schovaných za vysokými ploty a zdmi, jiná jsou naopak na příliš rušných ulicích. Na workshopu si popovídáme o tom, jak si poradit s překážkami v podobě špatně přístupných míst a názorně si ukážeme, jak vyrobit tzv. seed bombs (semínkové kuličky), které pomůžou semínka rostlin dopravit bezpečně na místo určení.
Na Infopavlači bude k dispozici vše potřebné k výrobě bombiček, stačí, když dopravíš sebe (popřípadě pár dalších nadšenců).
V 17:00 se společně navečeříme, tak přijď včas!

Místo konání | InfoPavlač, Roháčova 20, Praha 3
Pořádá | Guerilla Gardening aneb zahradničení bez státu, https://www.facebook.com/Guerilla-gardening-aneb-zahradni%C4%8Den%C3%AD-bez-St%C3%A1tu-165143511024628
Související odkazy: https://www.facebook.com/events/363705954818907/?a(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist