https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/seminar-aktualni-otazky-rizeni-skladek-2018
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Seminář Aktuální otázky řízení skládek 2018

25. října 2018 (čtvrtek) 09:00 - 13:00 Praha
Konference a semináře
Letošní ročník bude monotematicky zaměřen na skládkový plyn. Jeho cílem je pomoci provozovatelům a pracovníkům státní správy zorientovat se v problematice vzniku, vývoje produkce a monitoringu skládkového plynu. To má vést k podpoře rozhodování pro správné řízení provozu skládky týkajícího se skládkového plynu na straně jedné, a k odhalení potenciálu úspory nákladů na bezúčelný monitoring skládkového plynu na straně druhé. Vlastní praxe nám ukazuje, že monitoring plynu na skládkách je často nastaven v integrovaném povolení tak, že jeho realizace nepřináší informace účelné z pohledu ochrany životního prostředí nebo provozu skládek. Stává se tak, že se na jedné straně zbytečně měří věci, které nejsou potřeba, na druhé straně unikají pozornosti různé aspekty správného nakládání se skládkovým plynem, především ve vztahu k využití skládkového plynu.
Místo konání | Praha 7 Osadní 26 (zasedací místnost 2. patro), Praha 7
Pořádá | Ing. Pavel Novák, s.r.o., http://www.ingpavelnovak.cz Andrea Koláčková
e-mail: kolackova@ingpavelnovak.cz  tel.: 727 841 204  

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist