https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/seminar-invenzarizace-kontaminovanych-mist
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Seminář Invenzarizace kontaminovaných míst

21. ledna 2020 (úterý) 14:00 - 15:30 Praha (Praha 10)
Konference a semináře
CENIA, česká informační agentura životního prostředí pořádá cyklus seminářů Spatium naturalis per humana vita jako součást odborných aktivit v rámci institucionální podpory vědy, výzkumu a inovací. Hlavní ambicí seminářů je představit výsledky výzkumných aktivit agentury v širších souvislostech a vytvořit komunikační platformu mezi výzkumnými týmy v rámci agentury i mimo ni.

Semináře se konají pravidelně vždy třetí úterý v měsíci od 14:00 do 15:30 v zasedací místnosti Ministerstva životního prostředí č. 432. V úterý 21.1.2020 se uskuteční seminář na téma Inventarizace kontaminovaných míst, který přednese RNDr. Zdeněk Suchánek, vedoucí projektového týmu NIKM 2. Anotace semináře zde.

Semináře jsou otevřeny i zájemcům z řad širší veřejnosti. Z důvodů kapacity zasedací místnosti a umožnění vstupu do budovy je nutné potvrdit účast na emailovou adresu vit.ceza@cenia.cz, ze které Vám dojde potvrzení o účasti.

CENIA, česká informační agentura životního prostředí si vyhrazuje právo na změnu programu cyklu seminářů.
Místo konání | Vršovická 1442/65, 100 10 Praha 10, 4. patro, místnost 432
Pořádá | CENIA, česká informační agentura životního prostředí, https://www.cenia.cz Vít Céza
e-mail: vit.ceza@cenia.cz  tel: 267125317  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist