https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/seminar-prirode-blizka-pece-o-mestskou-zelen
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Seminář Přírodě blízká péče o městskou zeleň

18. října 2018 (čtvrtek) 09:30 Praha
Konference a semináře, Přednášky a diskuse
Seminář o moderních trendech v ochraně biodiverzity ve městech a jejich blízkém okolí. Městská krajina se stala útočištěm pro mnoho ohrožených i běžných druhů rostlin a živočichů. Jak nemrhat jejím potenciálem pro ochranu biodiverzity? Jak podpořit ohrožené druhy ve městech? Jak vytvořit esteticky zajímavá stanoviště, která budou zároveň cenná pro ochranu přírody? Jak správně vytvořit tůň nebo písečnou dunu? Zajímají-li vás tyto otázky, pak je seminář určen právě vám.

Lektoři:
Lukáš Čížek (BC AV ČR & PřF JU)
Miloslav Jirků (BC AV ČR & Česká krajina)
Jiří Rom (Magistrát hlavního města Prahy)
Jiří Řehounek (Calla)
Klára Řehounková (PřF JU).

Seminář je pro účastníky zdarma. Není třeba se přihlašovat. Organizátoři hradí jen drobné občerstvení. Během semináře bude zařazena hodinová pauza na oběd.
Místo konání | Praha 1 Magistrát hl. m. Prahy – Nová radnice, Mariánské náměstí 2/2, Praha 1 (1. patro, Velká zasedací síň)
Pořádá | Magistrát hlavního města Prahy, Odbor ochrany prostředí a Calla - Sdružení pro záchranu prostředí, z.s. , http://www.praha.eu Lubor Smejtek, Odbor ochrany prostředí MHMP, Oddělení ochrany přírody a krajiny
e-mail: lubor.smejtek@praha.eu  tel.: 236 004 235  
Související odkazy: http://portalzp.praha.eu/priroda

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist