https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/sesazovana-nadoba-z-pokojovych-rostlin
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Sesazovaná nádoba z pokojových rostlin

10. února 2021 (středa) 18:30 Praha (Praha 2)
Dílny a workshopy

Zajímá Vás, jak správně sesadit a úspěšně pěstovat pokojové rostliny? Nikdy Vám doma žádná rostlina dlouho nevydrží, ať už děláte cokoli? Pak je tento dvouhodinový workshop určen právě Vám – pod dohledem zkušené floristky si sesadíte své vlastní aranžmá z pokojových rostlin a dozvíte se i základní informace o jejich pěstování. Připravte si dotazy, vyfoťte si doma rostliny, se kterými si nevíte rady, a nechte si od nás poradit!
Cena kurzu: 2000Kč včetně DPH

Místo konání | Odborů 288/8, 12000 Praha 2 - Nové Město, Česko
Pořádá | ROSMARINO květinový ateliér, http://www.rosmarino.cz
Související odkazy: https://www.facebook.com/events/446672226737854/?a(...) https://www.rosmarino.cz/kvetinove-kurzy/sesazovan(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist