https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/sikovne-ruce-aneb-tradicni-remesla-ve-skole-velikonoce-jinak
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

ŠIKOVNÉ RUCE ANEB TRADIČNÍ ŘEMESLA VE ŠKOLE - VELIKONOCE JINAK

17. března 2020 (úterý) 13:30 - 17:30 Praha (Praha 15)
Dílny a workshopy
Na našem setkání se podíváme na to, jak naši předkové připravovali svá hospodářství a své domovy na příchod jara a jarních svátků. Budeme pracovat s některými materiály, které používali k výzdobě světnic a vyzkoušíme si zdobení vajíček některými tradičními technikami, které můžete využít i s dětmi.
Kurz je určen pro učitele mateřských a 1. stupně základních škol. Seminář je akreditovaný MŠMT, v závěru obdrží účastníci osvědčení o účasti.Místo konání | SEV Toulcův dvůr, Kubatova 1/32, 102 00 Praha 10, Infocentrum
Pořádá | Středisko ekologické výchovy Hl. m. Prahy Toulcův dvůr, http://www.toulcuvdvur.cz/ Jana Hrdličková

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist