https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/svatohubertske-troubeni-3
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Svatohubertské troubení

4. listopadu 2018 (neděle) 14:00 - 16:00 Praha
Koncerty, Tábory, výlety a pobytové akce, Ostatní
Koncert myslivecké hudby k příležitosti oslav svátku svatého Huberta, patrona lovců a myslivců. Začátkem listopadu slaví svůj svátek svatý Hubert, patron všech lovců a myslivců, a právě na jeho počest se v zookoutku v Malé Chuchli rozezní lovecké fanfáry, které zahájí komentovaný koncert mysliveckých trubačů. Melodické zvuky lesnic a borlic doprovázené šuměním padajícího listí vás provedou světem myslivosti, jejíž tradice se řadí mezi nehmotné statky kulturního dědictví České republiky.
Místo konání | Praha Velká Chuchle Areál zookoutku Malá Chuchle
Pořádá | Lesy hl. m. Prahy, http://www.lhmp.cz Štěpán Makrlík
e-mail: makrlik@lesy-praha.cz  tel.: 777358375  

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist