https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/swap-prague-vymena-potreb-do-domacnosti
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Swap Prague! Výměna potřeb do domácnosti

6. dubna 2019 (sobota) 10:00 - 7. dubna 2019 (neděle) 18:00 Praha
Ostatní
Máte doma spoustu věcí a už není místo na nové? Nebo byste rádi vaši domácnost oživili novými kousky? Žádný problém. Všechny věci, které nepotřebujete, nebo vás už netěší, protřiďte a můžete je vyměnit za něco, z čeho budete mít radost.

Nevhodné dárky, super věci do domácnosti, kuchyňské a kancelářské potřeby, bytový textil a hračky, to vše můžete nechat na naší akci, aneb přines, co nepoužíváš, vezmi si, co potřebuješ. Donést můžete třeba nový povlak na polštář, který už se vám k pohovce nehodí, poličku, co už dva roky čeká, až ji připevníte na stěnu, nebo tu sadu skleniček úplně vzadu ve skříňce, kterou už dávno nepoužíváte.
Těšit se můžete na sérii třech výměn ( únor, březen, duben), kde zakusíte kouzlo swapu. Můžete je pojmout jako výzvu, díky které oživíte vaši domácnost a vyzkoušíte nový způsob získávání a zbavování se věcí.
Stále dobré a funkční věci budeme přijímat po celou dobu swapů! Čím více skvělých věcí se na swapu nastřádá, tím máte větší jistotu, že někdo přinese něco, co oceníte a potřebujete právě vy!
❖ REGISTRACE ❖
Registrujte se zde: https://goo.gl/forms/4pn3vCRzYd7EynqG2
❖ VSTUPNÉ ❖
100 Kč (pro členy klubu IKEA FAMILY káva zdarma ke každému vstupu) + hmotný příspěvek do výměny
Místo konání | IKEA Point Václavské náměstí 779/16, Praha 1
Pořádá | Swap Prague Udržitelně Chic IKEA Praha - IKEA POINT, https://www.facebook.com/events/225174181692574/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž příroděPražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist