https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/symposium-zive-zemedelstvi-3
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Symposium živé zemědělství

17. září 2021 (pátek) 05:00 - 18. září 2021 (sobota) 05:00 Praha
Konference, workshopy a semináře

Cílem akce je hledat společné cesty jak uzdravit naše zemědělství, ať už jsme spotřebitelé, zemědělci, učitelé, akademici, aktivisté či cítíme, že jsme k zemědělství povolání, ale ještě jsme se neodvážili. Záměrem je podívat se na možnosti jak se můžeme společně učit nově, agroekologicky přistupovat k zemědělství jako k organismu bytostně propojenému s přírodou, který tvoří naše krajiny vnější i vnitřní.

Místo konání | Národní zemědělské muzeum v Praze
Pořádá | AMPI, Lovime.bio, Nadace Pro půdu, Demeter CS a Netzwerk Biodynamische Bildung, https://www.asociaceampi.cz/co-delame/symposium/ Matěj Prokop
e-mail: matej@asociaceampi.cz  tel: +420 731 704 083  

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist