https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/technika-a-technologie-rezu-stromu-akreditovany-webinar
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Technika a technologie řezu stromů – akreditovaný webinář

24. března 2022 (čtvrtek) 08:30 - 12:30 Praha
Konference, workshopy a semináře, Online akce, webináře

Dvoudílný akreditovaný webinář – oba díly tvoří celek a navazují na sebe! První díl proběhne ve čtvrtek 24. 3. 2022. Druhý díl bude odvysílán ve čtvrtek 31. 3. 2022.

Řez je jedním z nejzákladnějších a nejčastějších pěstebních zásahů na stromech, který je při péči o veřejnou zeleň realizován i kontrolován. Často se jedná o nákladné a nezřídka i nezvratné zásahy. Proto je klíčové umět správně rozlišit potřebu provedení řezu, navrhnout nebo posoudit odpovídající technologii řezu a znát technicky správné provedení. Dobrá znalost správné aplikace technik a technologií řezu stromů je základním kamenem optimalizace nakládání s veřejnými prostředky v péči o zeleň a v ochraně přírody.

Pořádá | společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu, https://szkt.cz/
Související odkazy: https://szkt.cz/workshop/akr-webinar-technika-a-te(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist