https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/terenni-prirodovedna-soutez-sarka-7-rocnik
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Terénní přírodovědná soutěž Šárka - 7. ročník

6. října 2018 (sobota) 08:30 - 17:00 Praha
Školení a stáže, Tábory, výlety a pobytové akce, Ostatní
Soutěžní stezka s přírodovědným zaměřením pro tříčlenné hlídky dětí ze základních škol, nižší ročníky víceletých gymnnázií, oddíly ze spolků, rodinné klany,... z Prahy a Středočeského kraje. Na soutěžní stezku je nutné se přihlásit, ideálně do 25.9.2018. Podrobnosti a přihlášky na www.ekosouteze.cz nebo na e-mailu. Soutěžní stezka s přírodovědným zaměřením pro tříčlenné hlídky dětí ze základních škol, nižší ročníky víceletých gymnnázií, oddíly ze spolků, rodinné klany,... z Prahy a Středočeského kraje. Na soutěžní stezku je nutné se přihlásit, ideálně do 25.9.2018. Podrobnosti a přihlášky na www.ekosouteze.cz nebo na e-mailu.
Tradiční terénní soutěž o přírodě a životním prostředí s vyhodnocením hlídek i týmů (max. 12 dětí). Bohatý doprovodný program pro momentálně nesoutěžící. Akce je vhodným doplňkem školní EVVO a je zdarma.
Místo konání | Praha 6, Přírodní park Šárka - Lysolaje bude uvedena v informacích pro přihlášené
Pořádá | Mladí ochránci přírody, z.s., http://www.emop.cz Jana Stibralová
e-mail: JS@emop.cz  tel.: 606 900 286  
Související odkazy: http://www.ekosouteze.cz http://www.emop.cz

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist