https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/tvorime-prirodni-zahradu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tvoříme přírodní zahradu

26. srpna 2021 (čtvrtek) 09:00 - 16:00 Praha (Praha 15 , Praha 10)
Dílny a workshopy

Zveme vás na praktický kurz, při kterém si vlastnoručně vyzkoušíte vytvořit několik prvků vhodných do školní přírodní zahrady.

VSTUPNÉ: 500 Kč (Vlastní faktura)

Společně vytvoříme zahradní jezírko u naší bylinkové spirály, abyste se přesvědčili, že malé jezírko s pomocí žáků, rodičů či kolegů zvládnete téměř bez nákladů vytvořit i na vaší školní zahradě. Pro nalákání hmyzu a ptactva do vaší zahrady vyrobíme drobné prvky, které si budete moci odnést (např.: hmyzí domeček či škvorník). Ukážeme vám další vychytávky na naší přírodní zahrádce, povíme si, jak je snadno vytvořit a jak je s dětmi při výuce využijete.

Počítejte s tím, že kurz bude praktický - budeme pracovat a vyrábět venku na zahrádce. Přizpůsobte tomu své oblečení a obutí. Pracovní rukavice, nářadí, materiál, pití a lehký oběd zajistíme.

Seminář nebude akreditovaný, na vyžádání můžeme vystavit potvrzení o účasti.

Místo konání | SEV Toulcův dvůr, Kubatova 32/1, 102 00 Praha 10 - Hostivař. Zahrádka - Altán
Pořádá | Toulcův dvůr - Středisko ekologické výchovy hl.m. Prahy, http://www.toulcuvdvur.cz Martina Chvátalová

Související odkazy: https://www.toulcuvdvur.cz/akce/tvorime-prirodni-z(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist