https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/urban-talks-tobias-armborst-z-brooklynskeho-studia-interboro-us
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Urban Talks: Tobias Armborst z brooklynského studia Interboro (US)

26. června 2019 (středa) 19:00 Praha
Přednášky a diskuse
Jak budovat otevřená a přístupná města s dostatkem prostoru, ve kterých se lidé cítí dobře? Nebo jak naopak znepříjemnit obyvatelům život? Architekt Tobias Armborst z brooklynského studia Interboro představí účinné a fungující nástroje využívané architekty, urbanisty, developery, realitními makléři, politiky, aktivisty a dalšími městskými aktéry ve Spojených státech, které omezují život v městském veřejném prostoru nebo z něj naopak činí lepší místo k životu. Použití těchto metod je podrobně zkoumáno a popsáno v encyklopedii The Arsenal of Exclusion & Inclusion, jejímž je spoluautorem. Tobias Armborst je architekt, urbanista, spoluzakladatel a stěžejní osoba významné a oceňované kanceláře Interboro se sídlem v Brooklynu nabízející tvořivou inkluzivní architekturu, městský design a plánování. Získal titul inženýr architekt na Rýnsko-Vestfálské technické vysoké škole v Cáchách a magistra na harvardské univerzitě GSD. Je docentem Architektonických a urbanistických studií na newyorské Vassar College.
Vstupenky lze zakoupit na webové stránce CAMP.
Místo konání | C entrum A rchitektury a M ěstského P lánování, Vyšehradská 51, Praha 2, Areál Emauzského kláštera
Pořádá |
Související odkazy: http://praha.camp/galerie/5cebdff3e90b4f42fcdf6f53(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Setkání s přírodou

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist