https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/veletrhy-ecomondo-a-key-energy-2019
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Veletrhy Ecomondo a Key Energy 2019

5. listopadu 2019 (úterý) - 8. listopadu 2019 (pátek) Evropská unie
Výstavy a veletrhy
Veletrhy Ecomondo a Key Energy jsou mezinárodními referenčními veletrhy v Evropě pro průmyslové a technologické inovace oběhového hospodářství. Koná se již 23. ročník mezinárodního veletrhu Ecomondo a Key Energy 2019, který se uskuteční v Rimini v Itálii.

Veletrhy Ecomondo a Key Energy jsou mezinárodními referenčními veletrhy v Evropě pro průmyslové a technologické inovace oběhového hospodářství. Jsou zaměřené na zelenou a cirkulární ekonomiku (opětovné využití materiálů a surovin), energetickou účinnost, obnovitelné energie, udržitelná města a mnoho dalšího.

Italsko-česká obchodní komora jako oficiální partner veletrhu nabízí možnost částečně hrazené účasti na tomto veletrhu pro vybrané české firmy.
Místo konání | Rimini Italy - Rimini Expo Centre
Pořádá | Italian Exhibition Group SpA, https://en.ecomondo.com/ Agata Zabranska
e-mail: agata.zabranska@camic.cz  tel.: 222015312  

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist