https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/veletrhy-ecomondo-a-key-energy-rimini-italie
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Veletrhy Ecomondo a Key Energy, Rimini (Itálie)

6. listopadu 2018 (úterý) - 9. listopadu 2018 (pátek) Praha
Výstavy a veletrhy
Italsko - česká obchodní komora Vás zve na 22. ročník mezinárodních veletrhů Ecomondo/Key Energy 2018,který se uskuteční v 6.-9. listopadu 2018 v Rimini, Itálie.

Veletrhy Ecomondo a Key Energy jsou mezinárodními veletrhy zaměřeny na zelenou ekonomiku a opětovné využití materiálů a surovin a solární energii. Italsko - česká obchodní komora Vás zve

na 22. ročník mezinárodních veletrhů Ecomondo/Key Energy 2018, který se uskuteční v 6.-9. listopadu 2018 v Rimini, Itálie.

Veletrhy Ecomondo a Key Energy jsou mezinárodními veletrhy zaměřeny na zelenou ekonomiku a opětovné využití materiálů a surovin a solární energii.
Místo konání | Rimini, Itálie Via Emilia, 155 47921 Rimini (RN), Italy
Pořádá | IEG - Italian Exhibition Group, https://en.ecomondo.com/ Agáta Zábranská
e-mail: agata.zabranska@camic.cz  tel.: 222015312  
Související odkazy: https://en.keyenergy.it/ http://www.camic.cz/cs/event/veletrh-ecomondokey-e(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist