https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/virtual-city-walks-praha-new-york-city-historicka-litinova-ctvrt
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Virtual City Walks: Los Angeles - Stará elegance

27. února 2021 (sobota) 18:00 Praha
Online akce, webináře

Los Angeles Conservancy
Růžové hotely a bazény. Kabriolety a hospůdky Googie. Palmy a nekonečné dálnice. Citrusy a celebrity. Ale urbanistická tkanina Los Angeles je mnohem bohatší a rozmanitější než běžné stereotypy. V průběhu celé historie Los Angeles podporovalo architektonické inovace, kreativní design a okázalý rozvoj, z čehož vzešly úchvatné – i když někdy kontroverzní – výsledky. Odhalte jinou tvář Tinseltownu na této virtuální prohlídce pod vedením pracovníků střediska Los Angeles Conservancy, Sany Ahmed, Alexe Inshishiana a Bruce Scottowa. Prozkoumáme některé rebelské ikony, například: Pacific Design Center (Cesar Pelli a Norma Merrick Sklarek, 1975, 1988, 2011); Los Angeles Theatre (S. Charles Lee, S. Tilden Norton, 1931); Bradbury Building (Sumner P. Hunt a George H. Wyman, 1893) a Westin Bonaventure Hotel & Suites (John Portman & Associates, 1976).
Prohlídku povedou pracovníci LA Conservancy, Sana Ahmed, Alex Inshishian a Bruce Scottow v anglickém jazyce.

Virtual City Walks: International Edition

Centrum architektury a městského plánování ve spolupráci s dalšími pěti centry zaměřenými na architekturu, v Chicagu, Bostonu, New York City a Los Angeles, vám společně přinášejí virtuální procházky po svých městech. Zavítáme na nejznámější místa a odhalíme překvapivé historické i současné budovy. Projděte si s námi vždy v sobotu večer a seznamte se s odborníky na architekturu s místními průvodci, kteří svá města znají nejlépe.

Tuto šestidílnou sérii sponzoruje the Association of Architecture Organizations (AAO), ve spolupráci s partnery programu: Danish Architecture Center (DAC), Chicago Architecture Center (CAC), CAMP (Centrum architektury a městského plánování), Boston By Foot, AIA New York/Center for Architecture a Los Angeles Conservancy.

Všechny procházky se uskuteční online přes Zoom a vstupenky lze zakoupit pouze jako balíček všech šesti měst.
Vždy v sobotu od 23. ledna do 27. února 2021 / 18:00 – 19:00 (středoevropský čas, CET)
Vstupenky ZDE. (60 USD - standard; 48 USD - pro členy AAO)

Pořádá | CAMP - centrum architektury a městského plánování, http://praha.camp/
Související odkazy: http://praha.camp/program/5ff31064d6a1d02e68676119(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist