https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/vydejte-se-za-prazskymi-stromy
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Vydejte se za pražskými stromy

22. března 2018 (čtvrtek) 16:30 - 18:00 Praha
Přednášky a diskuse, Tábory, výlety a pobytové akce
Přednáška nejen pro seniory o vycházkách za pražskými stromy spojená s křestem nového průvodce „Za pražskými stromy nejen pro seniory“ Setkání proběhne za podpory Hlavního města Prahy a radního MČ Praha 6 Romana Mejstříka v unikátních prostorách Skleněného paláce na nám. Svobody č. 1 na Praze 6. Na setkání bude pokřtěna knížka „Za pražskými stromy nejen pro seniory“ - průvodce se souborem krátkých vycházek za vybranými památnými a významnými stromy Prahy, kterou si účastníci budou moci odnést jako dárek. Účast je zdarma. Vyžadujeme registraci e-mailem.
Místo konání | Praha 6. Skleněný palác, nám. Svobody 1, Praha 6.
Pořádá | Agentura Koniklec, o. p. s., https://www.koniklec.cz Ing. Aleš Rudl
e-mail: AlesRudl@seznam.cz  tel.: 606 754 391  

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist