https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/vystava-na-jiriho-z-podebrad
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Výstava na Jiřího z Poděbrad

12. února 2018 (pondělí) 08:00 - 31. března 2018 (sobota) 19:00 Praha
Výstavy a veletrhy
Je to deset let, co jsme založili mamacoffee. Deset let radostí, starostí, zkušeností i nadšení. Jako malé ohlédnutí chceme představit některé z lidí, kteří nás provázejí a díky jejichž práci můžete ochutnat jednotlivé kávy. Ve čtyřech našich kavárnách představujeme fotografie různých farmářů i jejich rodiny. Chceme tak vzdát hold jim i práci našich kolegyň a kolegů, díky kterým mamacoffee je.

Kávy z Guatemaly jsou jedny z nejoblíbenějších káv z naší nabídky. Kávy jsme objevili díky původně hodně negativnímu zážitku a spolupráci s člověkem, který se vůči nám zachoval velice špatně. I přes tuhle negativní zkušenost jsme se rozhodli sami vypravit do Guatemaly a ověřit věci přímo na místě. A právě Guatemale je věnována výstava v kavárně na Jiřáku.

Co kavárna, to jiný příběh. Výstavy budou k vidění do konce března. Tak se za námi stavte na kávu. Těšíme se.
Místo konání | Praha . Mamacoffee, Náměstí Jiřího z Poděbrad 12, Praha 3.
Pořádá | Mamacoffee, https://www.mamacoffee.cz/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist