https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/vystava-netopyri-tajemni-a-zranitelni-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Výstava Netopýři tajemní a zranitelní

13. února 2020 (čtvrtek) - 13. dubna 2020 (pondělí) Pardubický kraj (Svitavy)
Výstavy a veletrhy
Putovní výstava České společnosti pro ochranu netopýrů. Putovní výstava ukazuje rozmanitost netopýřích druhů vyskytujících se v České republice a představuje netopýry jako jedinečné živočichy, kteří si zaslouží žít v naší blízkosti. Kromě informací o způsobu jejich života či metodách výzkumu se dotýká také problematiky jejich ochrany, zejména z pohledu soužití netopýrů a lidí v budovách.
Místo konání | Máchova alej 293/1, Městské muzeum a galerie ve Svitavách
Pořádá | Česká společnost pro ochranu netopýrů ve spolupráci s Městským muzeem Svitavy, http://www.ceson.org Olga Růžičková
e-mail: olga.ruzickova@email.cz  tel: +420777750110  
Související odkazy: http://napude.sousednetopyr.cz/vystava-o-netopyrec(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist