https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/vystava-obojzivelnici-a-plazi-cr-0-99-let
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Výstava "Obojživelníci a plazi ČR" (0 - 99 let)

20. dubna 2020 (pondělí) 09:00 - 18:00 Praha (Praha.)
Dílny a workshopy, Výstavy a veletrhy
V týdnu od 20. do 26. 4. vám představíme zástupce obojživelníků a plazů, které můžete vidět v české přírodě. Těšit se můžete na osm druhů ocasatých obojživelníků, třináct druhů žab, šest druhů ještěrů, pět druhů hadů a dva druhy želv. U některých druhů budou k vidění i jejich vývojová stádia. Výstava se koná celý týden od 9 do 18 hodin v sále Stanice přírodovědců. K vidění budou také biotopové nádrže, fotografie, odborné texty a prezentace společností zabývajících se ochranou našich plazů a obojživelníků. Sobotní program (25. 4.) zpestří sklářská dílna Zdeňky Štrohalmové.
Místo konání | Stanice přírodovědců Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy, Drtinova 1a.
Pořádá | DDM hl. m. Prahy – Stanice přírodovědců, https://www.ddmpraha.cz/stanice-prirodovedcu

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist