https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/vystava-v-sokolovske
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Výstava v Sokolovské

12. února 2018 (pondělí) 08:00 - 31. března 2018 (sobota) 19:00 Praha
Výstavy a veletrhy
Je to deset let, co jsme založili mamacoffee. Deset let radostí, starostí, zkušeností i nadšení. Jako malé ohlédnutí chceme představit některé z lidí, kteří nás provázejí a díky jejichž práci můžete ochutnat jednotlivé kávy. Ve čtyřech našich kavárnách představujeme fotografie různých farmářů i jejich rodiny. Chceme tak vzdát hold jim i práci našich kolegyň a kolegů, díky kterým mamacoffee je.

Tato výstava je věnovaná Brazílii. Tu nelze přehlédnout, nejen proto, že je to pátá největší země na světě, ale z pohledu kávového zejména proto, že se jedná o největšího světového producenta kávy. Masová produkce Brazílie stojí za tím, že se káva rozšířila a stala se dostupná pro široké masy.

Co kavárna, to jiný příběh. Výstavy budou k vidění do konce března. Tak se za námi stavte na kávu. Těšíme se.
Místo konání | Praha 8. Mamacoffee, Sokolovská 6/85, Praha 8.
Pořádá | Mamacoffee, https://www.mamacoffee.cz/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist