https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/vytvarna-soutez-zijeme-spolu-lide-a-zvirata
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ „ŽIJEME SPOLU – LIDÉ A ZVÍŘATA“

14. srpna 2019 (středa) - 25. září 2019 (středa) Praha
Ostatní
Máte výtvarný talent? Tak ho nenechte zahálet a zapojte se do právě vypsané výtvarné soutěže.
Svoje díla můžete nosit a posílat do 25. září na Toulcův dvůr, Sdružení SRAZ, Kubatova 32/1, 102 00 Praha 10. Komise vybere nejlepší práce. Jejich autory nejen odměníme, ale pozveme také na vernisáž výstavy. Tu uvidíte nejen v Toulcově dvoře, následně se obrázky budou přesouvat do Městské knihovny Prahy 11.
Nezapomeňte na obrázky napsat kromě jména také věk, město, kde bydlíte a především kontakt na vás, abychom vás v případě umístění mohli oslovit. Těšíme se na všechna díla.
Místo konání | Areál Toulcova dvora, Toulcův Dvůr, Kubatova 32/1.
Pořádá | http://www.toulcuvdvur.cz

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist