https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/webinar-nase-rodina-se-stravuje-vegansky-veganstvi-u-deti-v-praxi
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Webinář: Naše rodina se stravuje vegansky - veganství u dětí v praxi

30. září 2021 (čtvrtek) 19:00 - 20:30 Praha
Konference, workshopy a semináře, Online akce, webináře

Setkali jste se s názorem, že veganství je možná v pořádku u dospělých, ale rozhodně ne u dětí? Varoval vás lékař či lékařka sdělením, že rostlinná strava je pro děti zdraví škodlivá? Rádi byste věděli, zda svému dítěti neublížíte?
Na webináři se kromě teoretických informací o rizikových nutrientech u dětí dozvíte také spoustu praktických tipů a rad, jak by mohl vypadat zdravý jídelníček u rostlinně se stravujících dětí.
V 90 minutách se s vámi Mgr. Dagmar Štruncová, předsedkyně lékařské asociace pro výživu PAN Czech Republic a matka 2 veganských dětí, podělí o praktické zkušenosti s výživou veganských dětí.

Pořádá | Česká veganská společnost, https://veganskaspolecnost.cz/
Související odkazy: https://veganskaspolecnost.cz/webinare/veganstvi-u(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist