https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/workshop-barefoot-sandaly
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Workshop: Barefoot sandály

26. června 2019 (středa) 16:00 - 20:00 Praha
Dílny a workshopy
Vyrobte si vlastní sandále. Není to nic složitého a budou vám slušet. Připravte se na letní toulky s párem tzv. huaraches. Tenhle typ sandálů vznikl v Mexiku ještě před příchodem Španělů. Je to tedy tradiční a roky osvědčená obuv, která dobře poslouží i v českém vedru. Můžete si vyrobit množství podob, záleží jen na fantazii a šikovnosti. Vyřízneme si podrážku, děrovacími kleštěmi uděláme otvory a pak už je na každém, jaký styl vázání a kombinaci tkaniček si vybere.
Kapacita workshopu je 10 osob a účast vás vyjde na 250 korun. Místo si rezervujte u Zuzany Vernerové na e-mailu zuzana.vernerova@praha14kulturni.cz nebo na telefonu +420 724 748 238.
Místo konání | Plechárna, Bryksova 1002 / 20 Praha 14
Pořádá | Plechárna, http://www.plecharnacernymost.cz
Související odkazy: http://www.plecharnacernymost.cz/cz/program/otevre(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Setkání s přírodou

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist