https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/y-urban-e-scapes
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Y: Urban (E)scapes

27. října 2020 (úterý) 19:00 - 23:00 Praha (Praha 1)
Ostatní

𝐘 𝐞𝐯𝐞𝐧𝐭𝐬 je série událostí zaměřených na hledání spojnic mezi performativním uměním, současnou teorií a výtvarnou scénou. 𝐘: 𝐔𝐫𝐛𝐚𝐧 (𝐄)𝐬𝐜𝐚𝐩𝐞𝐬 nahlíží na městskou krajinu jako na hřiště a hledá takové druhy interakcí, které narušují zažité stereotypy s každodenním vnímáním urbánního prostoru. Únik z perspektivy. 𝐘: 𝐔𝐫𝐛𝐚𝐧 (𝐄)𝐬𝐜𝐚𝐩𝐞𝐬 neznamená definitivní opuštění městského prostoru, ale hledání nových způsobů nahlížení na existující realitu, postupné odkrývání (infra)struktur, využívání zapomenutých potenciálů, přeskupování koridorů, obsazování nehostinných míst. Hledáme oázy uvnitř stavenišť, plyš místo asfaltu, společný prostor místo investiční návratnosti, výměnu místo prodeje.

Místo konání | Divadlo X10, Charvátova 39/10, 11000 Praha 1 - Nové Město
Pořádá | Divadlo X10, https://www.divadlox10.cz/cs
Související odkazy: https://www.facebook.com/events/1183139798723037/?(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist