https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/za-prazskymi-stromy-male-strany
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Za pražskými stromy Malé Strany

12. dubna 2018 (čtvrtek) 16:00 - 18:00 Praha
Přednášky a diskuse, Tábory, výlety a pobytové akce
Agentura Koniklec, o. p. s. ve spolupráci s webem Pražské stromy srdečně zve na komentovanou vycházku za pražskými významnými stromy nejen pro seniory. Komentovaná procházka představí historii vybraných památných a významných stromů Malé Strany. Podíváme se například na nejmohutnější a nejstarší platan Prahy či zavítáme k ústřední lípě republiky, která je „matkou“ jubilejních lip vysazených v roce 1968.Všichni účastnící obdrží publikaci zbrusu novou publikaci „Vycházky za pražskými stromy nejen pro seniory“.
Průvodcem vycházky bude dendrolog Aleš Rudl, autor webu Pražské stromy. Na vycházku se přihlašujte přes kontaktní formulář webu Pražské stromy www.prazskestromy.cz nebo na e-mailu prazskestromy@seznam.cz. Akce je součástí projektu Vycházky za pražskými stromy pro seniory podpořeného Hlavním městem Prahou.
Místo konání | Praha, Malá Strana. Sraz je v 16 hodin ve středu ostrova Kampa u brány k Sovovým mlýnům.
Pořádá | Agentura Koniklec, o. p. s., http://www.koniklec.cz Aleš Rudl
e-mail: AlesRudl@seznam.cz  tel.: 606 754 391  
Související odkazy: http://www.prazskestromy.cz

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist