https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/zahajeni-provozu-zahrady-a-burza-semen-a-sazenic
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Zahájení provozu zahrady a burza semen a sazenic

24. března 2018 (sobota) 14:00 - 18:00 Praha
Dílny a workshopy
Začalo jaro a spolu s jeho příchodem otevíráme i zahradu. Rádi byste se starali o vlastní malou zahrádku, ale nemáte kde? Rádi byste poznali nové lidi, se kterými se možná míjíte, i když vás spojují stejné zájmy? Nebo hledáte místo, kam se prostě zašít? Tak pak je zahrada přesně pro Vás. Přijďte a seznámíme Vás s principy fungování našeho spolku a možnostmi, které zahrada nabízí. Při té příležitosti vezměte s sebou nejen své děti a zvířata, ale i semena a dosavadní výpěstky v podobě sazenic! Znáte to - tomu přebývá tohle a tomu se naopak onoho nedostává, tak proč si vzájemně nebýt užiteční. A vlastně si můžete všechno rovnou zasadit, když budete chtít. Seznamovací akce je samozřejmě zadarmo a podle počtu zájemců také včas určíme místo, kde se setkáme.

Vhodné pro děti.
Místo konání | Praha - Vinoř.
Pořádá | Komunitní zahrada Pastvina, https://www.kokoza.cz/

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist