https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/zavadne-latky-odpadni-vody-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

ZÁVADNÉ LÁTKY, ODPADNÍ VODY

30. září 2019 (pondělí) 09:00 - 13:30 Olomoucký kraj
Konference a semináře
Seminář zaměřený na legislativu a povinnosti vyplývající z nakládání se závadnými látkami a odpadními vodami. Seminář vám nabídne novinky a změny legislativy, nové povinnosti k 31.12.2019 (kaly), k 1.1.2020 (VaK) a další. U závadných látek se seznámíme s povinnostmi, kontrolami, havarijními plány, zkouškami atd. Obsahem odpadních vod budou poplatky, provozní řády, žumpy, jímky, certifikované ČOV, vodní útvary, odběry vzorků atd.

Lektor: RNDr.Jiří GRÚZ
Akreditovaný lektor Ministerstva životního prostředí ČR
Místo konání | Olomouc Hesperia hotel Olomouc Brněnská 385/55, Olomouc, 78301
Pořádá | Studujte.com - Barbora Chmelařová, Akreditovaná vzdělávací instituce, http://www.studujte.com Barbora Chmelařová
e-mail: info@studujte.com  tel.: 604662073  
Související odkazy: http://studujte.com/seminare-kurzy-skoleni/zavadne(...)

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist