https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/zazit-mesto-jinak-klimentska
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Zažít město jinak - Klimentská

18. září 2021 (sobota) 14:00 - 22:00 Praha (Praha 1)
Tábory, výlety a pobytové akce, Dílny a workshopy, Festivaly a slavnosti

Milí sousedi, přátelé a zdaleka i zblízka jdoucí,

už potřetí pro vás chystáme sousedskou slavnost ZAŽÍT KLIMENTSKOU JINAK. Přijďte se s námi v sobotu 18. září znovu pobavit, provětrat se „na vzduchu“, posedět a společným happeningem oživit Klimentskou ulici. Nebude chybět divadlo a spousta muziky, velká poštovní hra, divadélko a výtvarná dílna pro děti, výstava, projekce, sousedské dobroty a tak dále.

Víte, že slavnosti Zažít město jinak sbližují místní a oživují veřejný prostor už od roku 2006? Tématem letošního roku je, a sami jsme se toho napoprvé lehce polekali, NÁVOD K SESTAVENÍ. Máme příležitost si v ulicích, kde žijeme „udělat něco sami“. Užít si chvíle, kdy veřejný prostor nepatří jen pracovnímu shonu, spěchu a nezbytným přesunům. Můžeme společně naše okolí a město ovlivňovat… Zpomalit, rozhlédnout se kolem sebe, zatančit si. Město bude totiž ten den jiné.

Místo konání | Klimentská, 110 00 Praha 1, Česko
Pořádá | Auto*Mat, http://automat.ecn.cz
Související odkazy: https://zazitmestojinak.cz/locations_/praha/praha-(...)

Uložit akci do kalendáře
+Google kalendář +iCal export

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist