https://ekolist.cz/cz/publicistika/nazory-a-komentare/martinn-mach-ondrej-o-ostude-s-kouli-na-noze-a-mobilni-verzi-ekolistu.cz
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Martin Mach Ondřej: O ostudě s koulí na noze a mobilní verzi Ekolistu.cz

25.4.2019
Tohle v jedoucí tramvaji na mobilu nepřečtete.
Tohle v jedoucí tramvaji na mobilu nepřečtete.
Foto | Martin Mach Ondřej / Ekolist.cz
Ekolist.cz je na webu od roku 1997. (Ano, je to vlastně internetová fosílie.) A protože tehdy nebyly mobily (fakt ne), neměl ani Ekolist.cz mobilní verzi.
 

Jenže teď už mobily jsou. A to, že Ekolist.cz mobilní verzi nemá, začíná být trochu koulí na noze. A ostudou.

Jako většina věcí, i naše ostuda s koulí na noze se dá vyřešit penězi.

Na cenovce je 25 tisíc Kč.

S našimi milými programátory z ecn studio jsme se dohodli na podobě mobilní verze i na tom, že nám už tak hodně lidovou cenu rozdělí do splátek.

A výrobu mobilní verze jsme spustili.

A prostě jim to zaplatíme. Nějak. Někdy.

Proč s tím otravujeme vás, čtenáře a čtenářky? Ekolist.cz je neziskový projekt, žije z dotací, vlastní vedlejší činnosti a malinko z inzerce. A darů.

Jenže poskytovatel dotace zpravidla čeká, že za jeho peníze uděláme něco jiného než je mobilní verze webu. Taky se nám to s dotacemi teď docela nepovedlo.

Příjmy z vedlejší činnosti a inzerce jsou zkonzumovány na honoráře. Můžeme na nich něco uspořit, ale to přijdete o prima články.

Takže zbývají dary.

Jestli chcete, můžete nám s tou naší ostudou s koulí na noze pomoct. A upřímně, každá, ale fakt úplně každá kačka, která přijde, bude dobrá. Skvělá. Boží. (vložit emotikon srdíček).

 


reklama

 
foto - Mach Ondřej Martin
Martin Mach Ondřej
Autor je šéfredaktorem serveru Ekolist.cz

 twitter
Ekolist.cz nabízí v rubrice Názory a komentáře prostor pro otevřenou diskuzi. V žádném případě ale nejsou zde publikované texty názorem Ekolistu nebo jeho vydavatele, nýbrž jen a pouze názorem autora daného textu. Svůj názor nám můžete poslat na ekolist@ekolist.cz.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist