Radek Janoušek "> Nejčtenější jednička na trhu? Kam míří nový EnviWeb.cz - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/nejctenejsi-jednicka-na-trhu-kam-miri-novy-enviweb.cz
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Ukliďme Česko z.s.: Nejčtenější jednička na trhu? Kam míří nový EnviWeb.cz

2. srpna 2022 | Ukliďme Česko z.s.
Autor: Radek Janoušek, tel: 777 176 675
Oblíbený český portál specializující se na témata spojená s životním prostředím a ekologií mění svůj design a reaguje na poptávku nových témat.

Co vás čeká?

• svěží, uživatelsky přívětivý design,
• zbrusu nové rubriky - CSR, klimatická změna,
• posílení expertního týmu Enviweb

Přidaná hodnota budoucnosti

Zpravodajský servis EnviWeb.cz přináší již přes 20 let. Za tu dobu si na portál našli cestu profesionálové z oboru, starostové obcí, akademičtí pracovníci i laická veřejnost. Právě tyto atributy spolu s kvalitním obsahem, který kombinuje články z tisku s těmi odbornými a autorskými vytváří jedinečný online ekosystém. Tyto skutečnosti dělají z portálu jeden z nejoblíbenějších internetových zdrojů v životním prostředí.

„Téma ekologie a životního prostředí je stále aktuálnější a v souvislosti s nadcházející energetickou krizí nabývá ještě dalšího rozměru. Redesign portálu jsme každopádně pojali komplexně a krom rozšíření nabídky ekologických témat jsme jej posunuli i technicky a designově na úroveň odpovídající současným požadavkům. Navíc jsme rozšířili realizační tým o mladou krev díky spolupráci s odborníky z brněnské Ekotema Group“, komentuje novou etapu EnviWebu jeho zakladatel RNDr. Miroslav Kubásek, Ph.D.

Ekologické aktuality z prostředí municipalit, firem, domácnosti patří mezi stálice portálu. Rychle se rozvíjející doba si žádá pozornost též oblastem jako je společenská odpovědnost, klimatická změna, cirkulární ekonomika, či udržitelný cestovní ruch. „Začlenění nových informačních kapitol vnímáme jako velkou příležitost, kterou čtenáři bezesporu ocení. Připravujeme též originální formy zapojení komunity portálu do soutěží, exkurzí nebo vzdělávacích aktivit,“ dodává brand manager Lukáš Žaludek.

Jedinečné zázemí na trhu

Zpravodajskému servisu patří čestná pozice v ekologickém portfoliu zakladatelů Radka Janouška a Mirka Kubáska a dá se bez nadsázky říci, že je jejich „vlajkovou lodí“ už přes 20 roků. Důkaz o tom, že to s ochranou životního prostředí myslí vážně dokládají i celostátně uznávané projekty jako ZmapujTo.cz, Ukliďme Česko nebo Kam s ním?, o kterých pravidelně informují nejen na EnviWebu, ale i ve sdělovacích prostředcích a na sociálních sítích. Nejaktuálnějšími počiny jsou účast na kampani #Cigaretovník, která upozorňuje na správné nakládání s nedopalky od cigaret, či prázdninové spuštění FanShopu pro účastníky a příznivce akce Ukliďme Česko. A rozjíždějí i další doposud „šuplíkové“ projekty z oblasti ekologie, na které se můžete těšit ještě během letošního roku…
Radek Janoušek, tel: 777 176 675
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist