https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/tz-certi-na-stadionu-mladeze
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy: TZ Čerti na Stadionu mládeže

V pondělí 5. prosince proběhne od 17 hodin na Stadionu mládeže DDM hl. m. Prahy tradiční sportovně-zábavné odpoledne pro děti od 6 do 15 let.

Mikulášská akce se uskuteční ve víceúčelové hale. Pro děti je připravena spousta stanovišť. Těšit se můžou na bumperball, bouldering, čertovo kolo odvahy, slalom na koloběžkách, chůzi na chůdách, pedalo, soutěž ve skládání puzzle, výtvarnou dílnu, malování na obličej a mnoho dalšího.
Každý účastník si odnese mikulášskou nadílku a v průběhu akce proběhnou i dvě tomboly o zajímavé ceny. Děti budou potřebovat přezůvky (nejlépe sportovní), rodiče budou mít k dispozici návleky.
Registrace na akci není nutná.
Vstupné 50 Kč platí pouze soutěžící děti.
Kontakt: Richard Vaculka, 777 706 585, vaculka@ddmpraha.czDům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největší volnočasové zařízení v České republice s tradicí od roku 1950. Pro všechny věkové kategorie nabízí přes 500 kroužků, ateliérů, kurzů a oddílů. Zaměřením pravidelných činností uspokojí i ty nejnáročnější. Poskytuje také vzdělávání pro předškoláky prostřednictvím center pro předškolní děti.
Další jeho činností je pořádání prázdninových pobytových akcí a příměstských táborů, akcí pro širokou veřejnost, soutěží, mezinárodních a vzdělávacích aktivit. V neposlední řadě provozuje DDM hl. m. Prahy vlastní ubytovací zařízení na celkově osmi místech
v Čechách.
Štěpánka Friedrichová tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist