https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/vanocni-den-s-techniky
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy: Vánoční den s techniky

V sobotu 17. prosince od 10 do 15 hodin proběhne na Stanici techniků DDM hl. m. Prahy letos poslední Den s techniky, který se tentokrát ponese v duchu Vánoc.

Kromě tradičního programu, jenž zahrnuje představení klubového kolejiště železničních modelářů za plného provozu, MHD modeláře, kteří vám ukážou model města s funkční hromadnou dopravou a populární autodráhu, kterou si dokonce sami můžete vyzkoušet, pro vás bude připraveno velké množství dílniček s vánoční tematikou. Zde budete mít možnost vyrobit si spoustu vánočních ozdob a dekorací včetně adventního věnce.
Z vánoční dřevodílny si odnesete vlastní výtvory v podobě stromečků, hvězd a mnoho dalšího. V přízemí bude pro děti připravena malá hernička a odpočinkový koutek, ve kterém se tentokrát budou promítat pohádky.
Konkrétní místa prezentací a workshopů se dozvíte na místě.
Vstup na akci je bezplatný.
Kontakt: Ondřej Kozohorský, kozohorsky@ddmpraha.cz, 222 333 879
Adresa: Stanice techniků DDM hl. m. Prahy, Pod Juliskou 2a, Praha 6 – Podbaba


Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy je největší volnočasové zařízení v České republice s tradicí od roku 1950. Pro všechny věkové kategorie nabízí přes 500 kroužků, ateliérů, kurzů a oddílů. Zaměřením pravidelných činností uspokojí i ty nejnáročnější. Poskytuje také vzdělávání pro předškoláky prostřednictvím center pro předškolní děti.
Další jeho činností je pořádání prázdninových pobytových akcí a příměstských táborů, akcí pro širokou veřejnost, soutěží, mezinárodních a vzdělávacích aktivit. V neposlední řadě provozuje DDM hl. m. Prahy vlastní ubytovací zařízení na celkově osmi místech
v Čechách.
Štěpánka Friedrichová tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist