Dalibor Dudek "> Workshop pro redakce školních časopisů - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/workshop-pro-redakce-skolnich-casopisu?apc=/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/workshop-pro-redakce-skolnich-casopisu&nocache=invalidate&sh_itm=fce904843c6231f2245ef9c5836f209f&sel_ids=1
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Abeceda, občanské sdružení: Workshop pro redakce školních časopisů

1. března 2011 | Abeceda, občanské sdružení
Autor: Dalibor Dudek, tel: 777 799 623
Ve dnech 2. až 4. 3. 2011 se v prostorách Evropského školícího centra o.p.s. v Litomyšli uskuteční workshop pro redakce školních časopisů mimopražských základních škol na téma Čtenářská gramotnost a mediální výchova. Na workshopu se setká sedm vítězných redakcí z celkového počtu 97 časopisů přihlášených do soutěže Náš časopis 2010.

Workshop je věnován oblasti mediální výchovy a nabízí jednotlivým redakcím školních časopisů získat nové dovednosti. Mladí redaktoři se při práci v tvůrčích dílnách věnovaných tématům novinářských žánrů, práci s fotografií, grafikou a reklamou setkají s odborníky na dané oblasti.

Redaktoři školních časopisů budou společně hledat odpovědi na otázky zabývající se redakční prací, vzhledem časopisů, kvalitou textů, fotografií i obrázků. Dále se budou zabývat možnostmi různých grafických programů, nebo tvorbou reklamy.

Workshop je součástí projektu Čtenářská gramotnost a projektové vyučování. Tento projekt byl podpořen z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR. Více informací o projektu naleznete na internetových stránkách www.ctenarska-gramotnost.cz a www.sotkoviny.cz.
Dalibor Dudek, tel: 777 799 623
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist