Ctění čtenáři,

tohle číslo má kvůli Vánocům nezvykle dlouhou "výrobní lhůtu". Pokud se mezi 23. prosincem a 2. lednem něco zajímavého stane, dočtete se o tom až v příštím čísle.
Informace pro naše čtenáře na Slovensku: EkoList si můžete opět předplatit přes Agentúru Poniklec, P. O. Box B-35, 921 01Piešťany. Pokud si předplatíte do 31. ledna 1997 (později se uvidí), činí cena předplatného na rok 1997 132 Sk.
Zpět do Čech a na Moravu, Slezsko nevyjímaje: pokud v tomto čísle naleznete složenku, nejspíš jsme ještě nedostali vaše předplatné na příští rok. Pokud si již nepřejete EkoList dostávat, dejte nám prosím vědět. Pokud si ho přejete dostávat, urychleně si ho předplaťte. Pokud máte jakékoli otázky ohledně předplatného, zavolejte či napište nám (telefon a adresa viz tiráž na této stránce).
Jak jsem si všiml, většina časopisů při začátku nového ročníku zvyšuje předplatné a slibuje změny k lepšímu. I my jsme zvýšili předplatné a slibujeme změny k lepšímu. Více se o nich dočtete na tomto místě v příštím čísle.
Hodně štěstí v roce 1997.