Ctění čtenáři,

v minulém čísle jsem sliboval, že ti z našich loňských předplatitelům, kteří si EkoList dosud nepředplatili, naleznou složenku. Nestalo se tak. Snad se nám to v tomto čísle podaří. Může se samozřejmě stát, že složenku dostane i ten, kdo si EkoList již předplatil - např. proto, že jeho předplatné k nám ještě nedorazilo. Pokud budete mít jakékoli nejasnosti ohledně předplatného, obraťte se na nás prosím písemně, telefonicky či e-mailem (viz tiráž).
Pokud jste si EkoList letos předplatili na jinou adresu než loni, může se stát, že toto číslo dostanete na obě adresy. Tím se neznepokojujte, příští číslo dostanou již jen letošní předplatitelé.
Dosti předplatného, pojďme ke slibům. Minule jsem zde sliboval informaci o tom, co chceme na EkoListu zlepšit. Vedle různých organizačních změn, které se ale obsahu příliš nedotýkají, zkoušíme poněkud pozměnit podobu rubrik Monitor a Dokumenty. Předběžné výsledky jsou k vidění v tomto čísle. Dále pracujeme na zlepšení kvality našeho domácího i zahraničního zpravodajství. V rubrice Zelená domácnost uvažujeme o zavedení jakési odpovědny na otázky čtenářů - pokud se chcete na něco zeptat, napište nám. Pokud máte jiné připomínky či podněty, napište nám taky.