Inzerujte v EkoListu


Pozor! Tato stránka již není aktualizována. Navštivte
EkoList po drátě


Podmínky reklamyPřehled přístupů podle cílových skupin

  Vážení,

dovolte abych nás představil. Jsme nevládní a nezisková organizace, která se zabývá šířením informací o životním prostředí a to i prostřednictvím Internetu.

V současnosti provozujeme tyto služby:

EkoList na Internetu (http://www.ecn.cz/env/organ/bezk/ekolist/) je výběr článků a obrázků z dosud vyšlých čísel EkoListu, časopisu o problémech životního prostředí. Tento časopis se zaměřuje především na objektivní a nezaujaté zpravodajství o problémech životního prostředí. Přináší zprávy o nových zákonech a předpisech, využívá zpravodajství České tiskové společnosti i vlastní reportéry. Vychází měsíčně. Na jeho stránkách najdete i Zelenou domácnost, rubriku, jejímž cílem je přinášet rady na "zekologičtění" běžného života. Součástí rubriky je i poradna.

EkoTýdeník (http://www.ecn.cz/env/organ/bezk/ekolist/) přináší každý týden nejzajímavější zprávy z oblasti životního prostředí, tak jak je vybíráme z Domácího a Ekonomického servisu České tiskové společnosti.

Kalendář akcí (http://www.ecn.cz/env/organ/bezk/ekolist/)obsahuje informace o termínech konání tuzemských i zahraničních akcí týkajících se životního prostředí na několik měsíců dopředu. Mezi akcemi najdete: výstavy a veletrhy, semináře, kongresy, přednášky a dílny, víkendovky, brigády a ostatní akce. Aktualizace probíhá 2x měsíčně.

Monitor (http://www.ecn.cz/inf/monitor/) je databáze plných textů článků o životním prostředí z českého tisku a ze zpráv České tiskové společnosti. Zatím je plněn články z ČTI, MF Dnes a Respektu, další rozšíření plánujeme velmi brzy. Unikátní vyhledávací nástroj Vám umožní mimořádně rychle a přesně vyhledat požadované články.

O našich uživatelích si můžete udělat představu z uvedených údajů. Naše hlavní cílové skupiny jsou státní správa a samospráva, nevládní organizace a média. V současnosti provádíme propagaci především mezi prvními dvěma skupinami.

Pavel Činčera, BEZK, Malířská 6, 170 00 Praha, tel. (02) 37 74 25, fax (02) 37 70 27.[Hlavní stránka s rámci]  [Hlavní stránka bez rámců]  [EkoTýdeník]  [Kalendář akcí]  [Zelená domácnost
[Co je nového]  [Zprávy na Internetu]  [O EkoListu]  [Napište nám]  [Předplaťte si EkoList]