https://ekolist.cz/cz/ekolist/dejte-o-sobe-vedet
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Chcete dát o sobě vědět?

Ekolist.cz nabízí řadu možností, jak můžete dát o sobě vědět. Některé jsou zcela zdarma, některé jsou placené.

Zdarma

Kalendář akcí

Kdokoliv, kdo pořádá jakoukoliv akci, která se týká životního prostředí, ji může zadat do našeho kalendáře akcí. Akce nám spadne do zásobníku, my zkontrolujeme, že nejde o spam, a vydáme. Typicky během jednoho pracovního dne, nejpozději však do tří pracovních dnů.

Bonus pro pražské akce: u nás zveřejněná pražská akce se automaticky propíše i do kalendáře akcí životního prostředí na pražském magistrátu.

Budeme rádi, když nám svou akci pošlete i na adresu redakce (ekolist@ekolist.cz), abychom měli přehled o aktuálním dění. Ale prosím nečekejte, že ji do kalendáře akcí vložíme za vás. Akcí nám chodí takové množství, že není v našich silách je odbavit.

Tiskové zprávy

Kdokoliv, kdo vydává tiskové zprávy, které se nějak týkají životního prostředí, je může zadat do naší rubriky Tiskové zprávy. Tiskovou zprávu zkontrolujeme a typicky během jednoho pracovního dne, nejpozději však do tří pracovních dnů, ji vydáme.

Tiskové zprávy nám prosím posílejte i na redakční e-mail ekolist@ekolist.cz, abychom měli přehled o aktuálním dění. Ale prosím nečekejte, že ji do tiskových zpráv vložíme za vás. Tiskových zpráv nám chodí takové množství, že není v našich silách je odbavit.

Názory a komentáře

Názorová rubrika Ekolistu je otevřena do široka. Zveřejnit svůj komentář může kdokoliv, kdo se bude držet tématu životního prostředí a jehož text má hlavu a patu. Vyhrazujeme si právo nezveřejnit názory vulgární, obsahující nepodložené urážky, nesrozumitelně formulované či zcestné.

Placené

Máte akci v kalendáři akcí, ale chcete ji zvýraznit? Umíme to udělat tak, že ji graficky odlišíme a podržíme ji zcela nahoře, takže bude první akcí, kterou čtenář uvidí. Jestli Vás to zajímá, napište na reklama@ekolist.cz.

Přijde vám zveřejnění tiskové zprávy málo? Potřebujete v ní mít fotky a hyperlinky? Pak vám ji můžeme vydat v Partnerské sekci jako PR článek. Umíme hlavičku PR článku vložit mezi naše ostatní zprávy v hlavní sekci, ale vždy to bude tak, že PR článek bude označen jak PR článek.

Chcete si u nás udělat linkbuilding? Můžeme vám do vybraného textu k vybranému textu dát hyperlink, ale označíme ho čtenářům, aby věděli, že jde o sponzorovaný odkaz. Jestli to chcete, napište na reklama@ekolist.cz.

Chcete mít u nás banner? Rozměry a typy našich bannerů najdete zde. O ceně můžete jednat na reklama@ekolist.cz.

Redakce si vyhrazuje právo některá reklamní sdělení odmítnout. Typicky nepropagujeme pornografii, zbraně, obchod s chudobou, alkohol a cigarety a jiné, podle nás škodlivé věci.

Redakce Ekolistu

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist