https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/PR-eko-svatba-svatba-v-rustikalnim-stylu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

PR článek

Eko svatba - svatba v rustikálním stylu

4.7.2022 08:42
„Čím je člověk vzdělanější, lepší a ušlechtilejší, tím víc si váží přírody.“ Tato slova pronesená Janem Amosem Komenským, se stávají v dnešní době čím dál více modernější. Člověk je tvor úzce napojený na okolní život. Pokud plánujete svatbu, co ji udělat v rustikálním duchu neboli být více spjati s přírodou? Ať už jde o výběr místa na svatbu nebo o samotný obřad či zábavu, vaše svatba může být maximálně propojená s tím vším krásným okolo vás.
 

Návrat k sobě samým

Uspěchaná doba přeplněná stresem přináší potřebu utíkat od stresu pryč a být tam, kde se cítíme klidní. Právě příroda je tím kouzelným místem, kde můžeme znovu objevit sami sebe.

Aby se váš výjimečný svatební den vyvedl, naplánujte si dopředu taková místa na svatbu, na kterých budete sami sebou. Udělejte si seznam míst a pak je společně projeďte. Vnímejte okolní krajinu, energii, krásu a rozhodněte se pro takové místo, které vás oslovilo nejvíc. Vašemu vkusu by měla odpovídat i zábava na svatbu. Pamatujte, že pokud jde o výzdobu, těmi nejlepšími odstíny pravé rustikální svatby jsou zelená, bílá, hnědá, béžová a krémová. Použití přírodních materiálů je nejen na samotném obřadu, ale i na následující hostině a zábavě velmi žádoucí. Zkrátka, buďte při svém svatebním dnu od rána až do večera součástí přírody, jak jen to půjde.

Fotokoutek v rustikálním stylu

Pro zachycení radostných okamžiků i všech pozvaných hostů je ideální umístit na místo svatební zábavy fotokoutek. Dokážeme ho zhotovit v rustikálním stylu tak, aby ladil s vámi vybranou okolní výzdobou. Pozadí pro focení může být nějaký pohled na louku nebo do stodoly. Samotné focení pak přinese mnoho spontánní zábavy. Kompozici si totiž volíte sami, stejně tak i všechny rekvizity. Tiskárna vám navíc ihned vytiskne profesionální fotografie, takže všichni, kdo se nechají vyfotit, mají svoji památku ihned v ruce.


reklama

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist