https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/PR-frosch-eko-praci-prostredek-na-funkcni-i-jemne-pradlo-s-vuni-mandli
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

PR článek

Frosch EKO prací prostředek na funkční i jemné prádlo s vůní mandlí

10.5.2024 14:02 | PRAHA (Frosch)
Zdroj | Frosch
Slunce, svěží jarní vzduch, kvetoucí příroda, prodlužující se dny a blížící se doba dovolených. Co víc by si mohl člověk přát. Jarní dny a nastupující léto nás vybízí i ke zvýšené fyzické aktivitě a době strávené venku v přírodě na túře nebo na kole. To vše nám prospívá a dělá jednoznačně dobře jak tělu, tak naší psychické stránce. Aby byl pobyt v přírodě dokonalý a co nejpříjemnější, je dobré volit i správné outdoorové oblečení a funkční prádlo. Poměrně rychle jsme si ho zvykli používat. Není nám nepříjemné, když se zpotíme, protože toto prádlo odvádí pot. A není nám chladno, pokud se změní teplota, protože nás naopak funkčně zahřeje. Naše šatníky se těmito kousky poměrně zaplnily. Jak ale o ně správně pečovat?
 
Dopřejte svému prádlu výjimečnou péči s ekologickým pracím prostředkem s mandlovým olejem. Frosch EKO prací prostředek s vůní mandlí s účinným přírodním složením se skvěle postará o jemné materiály, ke kterým patří například vlna, hedvábí nebo umělé hedvábí, a hlavně funkční prádlo. Lze ho používat jak v teplé vodě při praní v pračce, tak při ručním praní v terénu klidně s použitím studené vody. Důležitý je také fakt, že jeho užití v přírodě ji nezatěžuje. Jedná se o ideálního pomocníka na všech našich cestách létem za jakýmkoli dobrodružstvím.

Zdroj | Frosch

„Přemýšleli jste o tom, jak se vaše oblíbené produkty vyrábí? Značka Frosch klade velký důraz na samotný výrobní proces. Ten podléhá nejvyšším ekologickým standardům, a i díky tomu se výrobce může pyšnit certifikací EMAS, kterou obhajuje už od roku 2003. Při výrobě produktů v ultra moderní továrně jsou využívány přírodní a obnovitelné zdroje energie (solární, geotermální, větrné). Voda je získávána z vlastní studny a zpracovávána ve specializovaném vodním centru, odkud je po přečištění vypouštěna zpět do přírody – do řeky Rýn. Energie a teplo vyprodukované během výrobního procesu je využíváno také pro zajištění provozu kancelářské budovy a sídla výrobce, které získalo v roce 2012 nejvyšší certifikát ekologického stavitelství LEED Platinum,“ uvádí Markéta Terčová, obchodní ředitelka pro značku Frosch.

„Myslíme i na co nejefektivnější využití přírodních surovin, které v našich produktech najdete, proto se snažíme neustále zvyšovat podíl surovin získávaných z obnovitelných, evropských zdrojů,“ dodává Markéta Terčová.

Frosch EKO Prací prostředek na vlnu a jemné prádlo Mandle 1500 ml

Postará se o čistotu prádla a ochranu barev a tkaniny a prádlo provoní jemnou vůní. Prací prostředek neobsahuje rozjasňovače, barviva ani konzervanty. Přípravek je vhodný i na funkční prádlo. Balení obsahuje 40 pracích dávek. Frosch EKO Prací prostředek na vlnu a jemné prádlo Mandle 1500 ml je k dostání za cenu 299 Kč. Doporučené dávkování pro praní v pračce: 50 ml na lehce špinavé prádlo, 80ml na středně špinavé prádlo, 110 ml na velmi špinavé prádlo. Pro ruční mytí je doporučeno použít 40 ml na 10 l vody.

1500 ml je k dostání za cenu 299 Kč. Doporučené dávkování pro praní v pračce: 50 ml na lehce špinavé prádlo, 80ml na středně špinavé prádlo, 110 ml na velmi špinavé prádlo. Pro ruční mytí je doporučeno použít 40 ml na 10 l vody.

Zdroj | Frosch

Frosch EKO Prací prostředek na vlnu a funkční a jemné prádlo patří do rodiny pracích prostředků spolu s Frosch EKO Pracím prostředkem s aktivní sodou na bílé prádlo. Ten je šetrný k přírodě i pokožce, včetně té citlivé. Postará o čisté prádlo se svěží vůní. Díky důmyslnému složení se můžete spolehnout i na to, že prací prostředek ochrání barvy prádla.

Nebo Frosch EKO Prací prostředek color Granátové jablko s extrakty z granátového jablka. Ten prádlo účinně vypere, ošetřuje textilní vlákna a chrání barvy. Prací prostředek ve formě gelu je vhodný pro všechny druhy textilií kromě vlny a hedvábí.

Či Frosch EKO Prací prostředek sensitive Aloe vera, který zanechá prádlo čisté a jemně ho provoní. Přírodní složení s aloe vera se postará o ochranu barev i tkanin a je šetrné k pokožce i k přírodě. Je vhodný na praní jemného prádla. Doporučená cena těchto tří pracích gelů je 269 Kč.


O značce Frosch: Frosch je již přes 30 let průkopnickou značkou na poli ekologie. Čisticí i pečující prostředky s logem zelené žabičky jsou šetrné k pokožce i životnímu prostředí. Ve své dlouholeté historii Frosch neustále zdokonaluje vývoj a výrobu čisticích a pečujících prostředků s ohledem na ekologii a stává se lídrem mnoha environmentálních projektů přesahujících mnohdy hranice daného průmyslu. Výrobky značky Frosch jsou v průběhu celého životního cyklu prokazatelně ohleduplnější nejen k životnímu prostředí, ale i ke zdraví spotřebitele. Ekologický přístup dokládají i získané certifikáty jako např. EMAS, Green Brands, Eco label a jiné. Více informací naleznete na: www.frosch-eko.cz

Werner & Mertz: Výrobcem ekologických čisticích prostředků a kosmetiky značky Frosch je společnost Werner & Mertz, rodinná firma s více než 150letou historií, která svou recyklační iniciativou a dalšími udržitelnými projekty významně přispívá k ochraně životního prostředí. Majitel firmy, pan Reinhard Schneider, usiluje na mezinárodní scéně o to, aby i další společnosti následovaly jeho příkladu a používaly pro své obaly recyklované plasty. Tedy jediný způsob, jak zajistit, aby oběhová ekonomika fungovala a udržovala plasty v uzavřené smyčce. V souvislosti s ochranou životního prostředí, uvedla firma v německém Mainzu do provozu nové výrobní centrum produktů Frosch a každoročně dobrovolně podstupuje audit EMAS, který již 11 let dokazuje, že společnost dodržuje zásady ekologických a udržitelných obchodních praktik, a trvale sleduje své cíle týkající se ochrany přírodních zdrojů.


reklama

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist