https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/PR-v-hlavni-roli-uklidu-je-papirova-krabice
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

PR článek

V hlavní roli úklidu je papírová krabice

22.12.2021 13:53
Licence | Všechna práva vyhrazena. Další šíření je možné jen se souhlasem autora
Pojďte si uklidit. Doma i v práci. Na každou maličkost se hodí papírová krabice. Různé úložné a papírové krabice vám pomohou roztřídit a odložit věci, které potřebujete archivovat, nebo je prostě jen chcete mít odložené přehledněji. Neexistuje lepší systém než papírová krabice.
 

Zapomeňte na použité krabice z poštovních zásilek či na krabice od bot

Pokud chcete doopravdy uklidit, váš úklid potřebuje systém. Nejde tedy pracovat s různými krabicemi ve stylu co dům dal. V podstatě to vede spíše k dalšími nepořádku. Krabice musí umožňovat chytře roztřídit všechny věci, jež potřebujeme uklidit, do toho ale navíc snadno, efektivně a úhledně uložit i tyto krabice. Proto je musíme správně vybrat, vždy v omezeném množství typů, vhodně uzavíratelné, dobře popsatelné a též takové, se kterými se nám bude snadno manipulovat. Papírová krabice je dokonalým pomocníkem při jakémkoliv úklidu i archivaci.

Archivační krabice není stejná jako krabice na stěhování

Umožňuje snadné zavírání víkem, které je buď zcela volné, nebo na jedné straně drží a odklápí se. Díky tomu máte snadný přístup do každé z nich. Archivační krabice jsou přizpůsobeny tomu, že do nich ukládáme dokumenty obvykle v rozměru A4, celé šanony, nebo menší A4 archivační boxy s volnými dokumenty. Ale hodí se i na praktické ukládání dalších věcí, které se nám v kanceláři či doma nahromadí. Jsou dostatečně velké, praktické a estetické.

TIP: Chcete archivovat se stylem?

Nemusíte hned nakupovat různé předražené barevné krabice. Pořiďte si zajímavá razítka nebo washi pásky a krabice si pěkně ozdobte. Kraftový papír krabic je dnes velice moderní a nevyhýbejte se mu. Právě naopak. Udělá velkou parádu nejen někde v uzavřené komoře či ve sklepě.

Chytré úložné krabice

Úložné krabice se umí přizpůsobit našemu obsahu a neplatí to jen pro klasické archivační krabice. Dobré je pořídit si úložné krabice pro různé sezónní ozdoby, vánoční i velikonoční. Podobné krabice s chytrými přepážkami oceníte na ukládání různých památek z dětství, které však již není kde vystavovat. Perfektní jsou též pro celou řadu maličkostí třeba pro kreativní tvoření. Roztřídíte do nich dokonce chytře i dětské kostky. A něco určitě vydrží. Děti pak nechte, ať si tyto zásobníky vyzdobí podle svých představ.

Potřebujete papírové krabice a další obalové materiály?

Veškeré obalové materiály – kartonové a papírové krabice, balicí papír, vlnitou lepenku, tašky, fólie, obálky, výplňový a fixační materiál i lepicí pásky vám nabídne firma Obaly KREDO. Vybaví váš domov krabicemi pro pořádný úklid, stejně tak jako vaši firmu. Zásobí též váš e-shop bez rozdílu jeho velikosti.
reklama

 
reklama


Pražská EVVOluce

reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist