https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/PR-zveme-vas-na-zcela-novy-veletrh-for-electron-motion-2013
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

PR článek

Zveme Vás na zcela NOVÝ veletrh FOR ELECTRON MOTION 2013

29.9.2013 14:05 | PRAHA
Veletrh elektromobilních, hybridních dopravních prostředků a infrastruktury FOR ELECTRON MOTION se koná 19. - 21. 11. 2013 v PVA EXPO PRAHA Letňany.
Veletrh elektromobilních, hybridních dopravních prostředků a infrastruktury FOR ELECTRON MOTION se koná 19. - 21. 11. 2013 v PVA EXPO PRAHA Letňany.
Foto | Martin Singr / Ekolist.cz
V souběhu s elektrotechnickými veletrhy FOR ELECTRON, FOR ENERGO a FOR AUTOMATION se veletržní správa ABF rozhodla reagovat na stoupající zájem vystavovatelů i odborníků z oblasti elektrotechniky a elektroniky o elektromobilitu.
 

Veletrh elektromobilních, hybridních dopravních prostředků a infrastruktury FOR ELECTRON MOTION se tak stává 1. specializovaným veletrhem na toto téma s termínem konání 19.-21.11.2013 v PVA EXPO PRAHA Letňany.

Prezentovat se zde budou nejenom automobilky renomovaných značek, které mají ve své produktové řadě čistě elektrický nebo hybridní automobil, ale také společnosti, které vyvíjí či vyrábí dobíjecí stanice a jejich komponenty.

Součástí budou také testovací jízdy s elektromobily a hybridy, představení technologií a vizí budoucnosti v elektromobilní dopravě, doprovodný program za účasti odborníků z oblasti elektromobility a také praktické zkušenosti s provozem elektromobilů. V tuto chvíli je ještě stále možné se na veletrh přihlásit.

Kompletní přihláškovou dokumentaci včetně cen najdou zájemci na stránkách veletrhu: www.forelectronmotion.cz

Více informací naleznete také na www.abf.cz

ABF, a.s., Mimoňská 645, 190 00 Praha 9, tel: +420 225 291 136, e-mail: forelectron@abf.cz


reklama


reklama
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist